BAĞIMSIZHABERLER.COM
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

DUA SANA

CAMİYE GELİN

TÜRKİYE "BİZ" GELİYORUZ

MUHSİN BAŞKAN

Alperen

EĞİTİM HABER

İNSAN VE HAYAT

SAĞLIK DÜNYASI

HABER ARA


Gelişmiş Arama

%100 OSMANLI

SIGARA İÇME


HUZURLU YAŞAM

TESETTÜR

SEVGİLİ EN SEVGİLİ

Mühür

HAZIRLANMIŞ KADERE HELİKOPTER YOLCULUĞU

HAZIRLANMIŞ KADERE HELİKOPTER YOLCULUĞU

Tarih 17 Mart 2013, 06:29 Editör HÜSEYİN NECATİ

Kaplanın sırtından inmeyi ve bir mücadele yolunda yaşamayı başaran Anadolu Aslanı bu sefer kimin ölüm sırasını aldı.

A) HELİKOPTER YOLCULUĞU FİKRİ
1- Helikopter fikir çıkışı ve maddi bedelin temininde dış etkiler var mıdır..?

2- Coğrafi  güzergah seçimi ve bu konu da ısrar sahipleri..?

3- Susurluk kaza sonrası Genel Başkanın yıllarca susurluğun sağ kolu kaza ile kırıldı SOL kolu nerde..? demesi yıllardır neden dikkate alınmadı..?4- Kaplanın sırtından inmeyi ve bir mücadele yolunda yaşamayı başaran Anadolu Aslanı bu sefer kimin ölüm sırasını aldı..?

5- Geçmişte derin çetelere bulaşmış ancak korunma gayesiyle etrafına toplananlar ne kadar bağımsızlaşabilmişti…? (Bu konuda kendisine 2 yıl önce ve en son 10 gün kadar önce dikkat çekmiştim)


6-
Global bir ERGENEKON operasyonunda sona yaklaşılmış  AF takası eşgüdümü projesiyle APO nun AF yolunun önündeki AĞIR taşı kaldırmak mıdır..?

B) OLAY SÜRECİ VE  VUKU BULUŞU

1- Helikopter ve pilotun irtibatları  ve yolculuk öncesi yemek..?

2- Helikopter kaza öncesi gidişte konuşulanlar var dönüş ve düşüşte konuşulan ve muhtemel kayıtlar nerede..?

3- İHA muhabirinin 112 ile telefon konuşması sırasında bu da KİM dediği kişi KİMDİ… İHA Muhabirinin dönüş sırasında yani kaza sırasında çektiği görüntüler nerede..?

4- Bölgenin tanzimi ile Türkiye’nin sırattan geçmeye hazırlandığı dönemin   başlangıcı ile örtüşmesi ve Muhsin beyin derin repertuarına ihtiyacın arttığı bir dönem olması tesadüfümüdür..?

5-Muhsin YAZICIOĞLU’NUN  etrafını boşaltıp beslendiği damarları kesmeyi başaramayan ve  Büyük Birlik Partisini paketleme de başarısız olanların bir cinnetimidir...? (Bu konuda açık tehdit tarafıma da yapılmıştır.)

C) OLAY SONRASI

1- Konuşmanın tamamı verildimi ? Konuşma metni montajlandı mı  ve Basına dağıtılan metin kurmaca mı…?


2-Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kazadan yaklaşık bir saat sonra ilgili birimlere enkazın nokta tespitini rapor etmiş. Ayrıca bize de Sisnili köylü amcanın anlattığı istikamet burayı göstermesine  rağmen enkaz farklı noktalarda arandı.

3- Acil ve önemli olaylara hazırlıksız yakalanan devlet idaresi aciziyetini “iş bilmeyenlerin AMİR, iş bilenlerin MEMUR”  olma anlayışı ile daha da katmerleştirmişmidir..?

4- Görevini namusuyla yapmayanlar devlet görevlilerinin “DEVLET ZIRHINA “ bürünmesi ile kendi kurumsal düzenini kuramayan “SİVİL YAPILARIN” soyut devlet kavramından kendilerini sıyırıp GÜNAH KEÇİSİ yapma anlayışı ne zaman son bulacak…?     

5-
Helikopter düşüşü ile orada  bulunan hatta görüntü kaydedenlerin bu global oyunun oyuncağı oldukları ortaya çıkınca ne yapmayı düşünmektedirler…?

6-Cesetlere ulaşıldığının haberinin akabinde araçlarla ulaşılan son noktada hala İç İşleri Bakanı ve Jandarma komutanı arasındaki tartışmanın bütüncül kurumsal devlet yönetim anlayışı dışında cereyan  etmesinin sebebi nedir..?                                                                                                                                                 

SON SORU ;
Bir Cihan İmparatorluğunun Küllerinden kurulmuş kefenini yırtmaya çalışan Türkiye’min çıkış kapılarında yeni arayışların ilk açılım ilk km taşlarını oluşturma misyonu yüklenen Muhsin YAZICIOĞLU’nun  2 yıl önce LORDLAR Kamarasında Küresel/Kurumsal Feodal ABD ye karşı “Siz AB olarak bir BİRLİKSİNİZ bizde Türk-İslam Birliğini Kuralım” fikri onun artık helikopter yolculuğunu ölüme hazırlanmak oluş şansını artırırken bizim partiyi bölüşemeyen devletçik temsilcilerine acı bir armağanı  ise diğer yaşanmışlıklar ise bu devletin bu milletin ve biz partililerin ACZİYETİDİR…

Bu  olay ise dış odaklarla bağlantılı vatansever ülke çocuklarını birbirine kırdırıp ve yavrularını yedirten anlayışın önündeki engelleri temizleyen doğal bir kader yaratma operasyonumu
DUR…?                                                                                                      
SON SORU İÇİN KISA AÇIKLAMA ;

Osmanlının son 200 yılında içerisinde  “Kavgalı Zıtlıklar oluşturup yönetme anlayışı Cumhuriyetin Kuruluşuyla devam ede gelmiş … Atatürk sonrası dönemde bu sefer “siviller üzerinden kavgalı zıtlıklar oluşturup onu yöneterek hem devletin kontrolünü elinde tutma hem de Anadolu insanını güç ve enerjisini buharlaştırmak gibi tehlikeli bir anlayış devam etmiştir… Bu oluşan sivil kavgalı yapıların son 20 yılda devlette yer olması bu kavgayı devlet yapıları içerisine taşımıştır….

Ülke ve devletin varlığı açısından en tehlikeli olanı ise ; içerideki baskıdan korunma adına sivil siyasetin emperyalist yapılarla haddi aşan beraberliğinin yarattığı tehlikedir… Yani sol elleriyle içeridekileri dünkü yandaşlarına dövdürüp yanlarına çekenler sağ elleriyle de sivil siyasetle birlikte Türkiye yi kendi hakim alanları içerisine hapsetmektedirler….  

Bu ülke ; Az akıllı ÇOK vatanseverler, Az akıllı Çok dindarları ve Az akıllı ÇOK devletçi ve ulusalcıları sayesinde  Uluslar arası operasyonların en rahat yapıldığı bir kadersizliği yaşamaktadır…  Bu kadersizlikleri uluslar arası yapılarla çözeceğini zannedenlerin bunları daha da geniş taban sağladıklarının bilincinde olmadıkları da ayrı bir akılsızlıktır…
İşte Muhsin YAZICIOĞLU ve arkadaşları bunu en iyi görebilmiş… Hem devlet millet bütünlüğünü hem bağımsız güçlü Türkiye idrakini özümsemiş olmanın bedelini ödemiştir… Ancak bunu özümseyenleri hiç kimse hayatlarına son vererek SONA erdiremeyecektir… Çünkü Onlar ; “SONSUZLUĞUN YERYÜZÜ TEMSİLCİLERİDİR….

Emrullah ÖNALAN
( BBP.KURUCUSU, ERZURUM ESKİ İl BŞK ve MKYK E.ÜYESİ)

Bu haber 4398 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

MUHSİN YAZICIOĞLU

FETÖ imamı itiraf etti

FETÖ imamı itiraf etti FETÖ elebaşı Gülen’in, Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmanın üzerinin örtülmesini talep ett...

ADAMLIK BİLDİRİSİ...(Muhsin YAZICIOĞLU)

ADAMLIK BİLDİRİSİ...(Muhsin YAZICIOĞLU) 31 Aralık 1954...Horasan kokulu çiçekleri bile kıskandıran ılgıt ılgıt bir rüzgar esti iklim-i ruma.Hemde gelip geç...

NASİHAT

NAMAZ

MERHABA25 May?s 2020

GALERİ

ALAHA ISMARLADIM

RAMAZAN

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

YEDİ KITA

MÜSLÜMANCA YAŞAM

OSMANLI


ALPEREN

OSMANLI TORUNU


SIGARA İÇME


FATİH SULTAN MEHMET


İSLAM HUZUR

NAMAZINI KIL


YAVUZLAR BİTMEYECEK

NECİP FAZIL KISAKÜREK

TÜRKİYENİN MİLLİYETÇİ MUHAFAZAKAR BAĞIMSIZ HABER SİTESİ
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi